Deneme Sınavları

5. Sınıf Deneme Sınavı PDF (Cevap Anahtarlı) 2023

5. Sınıf Deneme Sınavı PDF, güncel ve yeni nesil sorulardan oluşmaktadır. 5. Sınıf Deneme Sınavları sizlerin eksiklerinizi görmenize olanak sağlamaktadır. 5.sınıf deneme sınavı toplam 90 soru bulunmaktadır. Bu soruların hepsi 5. sınıf kazanımlarından oluşmaktadır.

5. Sınıf Deneme Sınavı, google drive üzerinden pdf olarak indirebilirsiniz. Dosyalar güvenlidir, gönül rahatlığı ile indirebilirsiniz. 5.sınıf deneme sınavı pdf aşağıdaki bağlantılardan indirilebilirsiniz.

5. Sınıf Deneme Sınavı ve Cevapları PDF

 Martı Yayınları 5.Sınıf Deneme Sınavı 1 PDF İndir

Martı Yayınları 5.Sınıf Deneme Sınavı 2 PDF İndir

5. sınıf deneme pdf

5. Sınıf Denemesi Kaç Sorudan Oluşmaktadır?

5. Sınıf Deneme PDF iki bölümünden oluşmaktadır. Sözel bölüm de 20 Türkçe, 10 İnkılap, 10 Din Kültürü, 10 İngilizce sorusu bulunmaktadır. Sayısal Bölümde ise 20 Matematik, 20 Fen Bilimleri bulunmaktadır.

5. Sınıf Deneme PDF Kaç Dakikadır?

5. Sınıf Denemesi PDF toplam 90 dakikada çözülmelidir. Sözel bölüm soruları için 1 dakika Sayısal Bölüm soruları 1.5 dakikada çözülmelidir.

6. Sınıf Deneme PDF inceleyebilirsiniz.

 

Linkler güncellendi.

İlgili Makaleler

16 Yorum

 1. merhabalar.
  yaptığınız paylaşımlar için teşekkür ederim. 5. sınıf denemelerini indirdim. Martı yayınlarının cevap anahtarı var, diğerlerini göremedim.
  Diğerlerinin cevap anahtarı elinizde var ise paylaşırsanız sevinirim.

  iyi çalışmalar.

 2. MERHABALAR. 5 . SINIF İÇİN OLAN DENEME SINAVLARININ CEVAPLARINA NEREDEN ULAŞABİLİRİM. TESTİN DEVAMINDA DA BULAMADIM. YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM. TEŞEKKÜRLER

 3. Gezegen yayınları 5. Sınıf kurumsal deneme sınavı 3 pdf indir yazılı olan sınavın cevap anahtarı yok onun cevap anahtarını nereden bulabilirim acaba

 4. Gezegen yayınları 5. Sınıf kurumsal deneme sınavı 3 PDF indir yazılı olan sınavın cevap anahtarı yokta nereden bulabilirim acaba

 5. Merhaba,

  Sayfanızda 5. sınıf deneme sınavı paylaşımlarınız için çok teşekkürler. Rica etsem cevap anahtarlarını da paylaşabilir misiniz?

 6. Deneme sınavları indirdim sadece Martı yayınların cevap anahtarı vardı
  diğer yayınların cevap anahtarları yoktu Öğrencilerin faydalanmasını istiyorsanız deneme sınavları cevap anahtarlarıyla birlikte atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu