Ehliyet

Ehliyet Sınavı Çıkmış Sorular 2023 PDF (Cevap Anahtarlı) İndir

Ehliyet sınavına girecek olan adaylar için 2023 Ehliyet sınavı çıkmış sorular PDF olarak indirerek çözmeniz ve doğru yanlışlarınızı görmeniz için PDF sonuna cevap anahtarını ekledik. Ehliyet sınavlarında 2022 yılı için 23 Trafik, 9 Motor, 12 İlk Yardım ve 6 trafik adabları olmak üzere toplam 50 sorudan oluşuyor. Sınav süresi 45 dakika olup sınavınız 100 puan üzerinden değerlendirilmektedir. 70 puan ve üzeri alan adaylar başarılı sayılırlar ve bir sonraki aşama olan direksiyon sınavına girerler. Direksiyon sınavında başarılı olan kursiyerler ehliyet almaya hak kazanırlar. Sınava hazırlık yaparken daha önceki yapılan sınav yıllara ait çıkmış soruları çözmeniz sınavda çıkabilecek soru örnek soru tipleri ile sınavı kazanması daha olanaklı olacaktır.

Şimdiden bütün kursiyer arkadaşlara başarılar dileriz.

Yorum yapmayı unutmayınız.

Ehliyet Denemesi Kaç Sorudan Oluşmaktadır?

Ehliyet çıkmış sorular PDF Ehliyet sınavlarında 2022 yılı için 23 Trafik, 9 Motor, 12 İlk Yardım ve 6 trafik adabı sorusu bulunmaktadır.

Ehliyet Çıkmış Sorular PDF Kaç Dakikadır?

7. Sınıf Denemesi PDF toplam 45 dakikada çözülmelidir. Her soru  1 dakika içinde çözülmelidir.

Ehlyiet Sınavına Nasıl Çalışılmalı?

Ehliyet çıkmış sorular PDF çözerek sınava hazırlanabilirsiniz. Her yılın çıkmış sorularını çözerek bilgilerinizi tazeliye bilir sınavda başarı yüzdenizi artırabilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıları kullanarak 2023 Ehliyet sınavı çıkmış soruları PDF formatında indirebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu